MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Krwawy Sport

Krwawy Sport 2: Jędrzej Durski kolanem w tułów odprawił Rutkiewicza!

Pierwsza historyczna walka o tytuł mistrzowski i króla Krwawego Sportu w kategorii wagowej do 78 kilogramów już za nami! Na przeciwko siebie stanęli w nim zwycięzca pierwszego turnieju reprezentujący Rutek Team Dariusz Rutkiewicz oraz silny fizycznie i wysoki zawodnik z klubu Pretorium Jędrzej Durski. Starcie to trwało dokładnie 56 sekund a jego zwycięzcą został obdarzony fenomenalnymi warunkami fizycznymi nowy mistrz z Poznania.

RUNDA 1

Lotny na nogach Rutkiewicz, szuka obszernego cepa. Mocna wymiana od początku. Trafił Rutkiewicz odchylonego Durskiego. Mocne kopnięcie w tułów Durskiego, i piękne kolano w wątrobę i mamy koniec pojedynku! Jędrzej Durski w mocnym stylu znokautował Darka Rutkiewicza!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.