Czołowy Japoński zawodnik kategorii piórkowej Kleber Koike Erbst (25-5-1) jest gotowy i chętny na powrót do największej polskiej organizacji. Japończyk wśród fanów na swoim Instagramie rozpoczął akcję ”Kleber Koike Return”, mającą na celu skierowanie uwagi na jego osobę w kontekście powrotu do KSW. W krótkim wpisie informuje, że ponownie chciałby założyć trofeum mistrzowskie na swoje biodra.

”Witam wszystkich fanów MMA i KSW w Polsce. Jeżeli chcecie ponownie zobaczyć mnie walczącego dla tej największej organizacji w Europie, proszę otagujcie mnie #kleberkoikereturn” … ”Chcę mój pas spowrotem” – skomentował zawodnik na swoim Instagramie

Kleber Koike Erbst to były mistrz organizacji KSW w wadze piórkowej. Pas tejże kategorii zdobył wypunktowując jednogłośnie Marcina Wrzoska (14-6) podczas gali KSW 39 na Stadionie Narodowym. Bronić miał go w starciu z ”Kornikiem” podczas KSW 41, która odbywała się w Katowicach lecz nie zrobił wagi. Mimo to zwyciężył ten pojedynek a trofeum mistrzowskie zostało bez właściciela. W kolejnym boju musiał uznać wyższość niepokonanego Mateusza Gamrota (15-0) i to on finalnie został właścicielem pasa. W swoim ostatnim starciu ”Koike” zdeklasował Akiyo Nishiure (14-9-1) poddając go duszeniem d’arce już w 1 rundzie.