MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

WW

Klaudia Syguła w pięknym stylu poddaje Sarę Jóźwiak w drugiej rundzie!

Pierwsze starcie kobiet podczas dzisiejszej studyjnej gali Wieczór Walk 6 już za nami. Klaudia Syguła reprezentująca klub Shark Top Team prowadzony przez Łukasza Zaborowskiego w pięknym stylu balachą w drugiej rundzie poddała Sarę Jóźwiak. Walcząca niedawno na gali WOTORE zawodniczka podtrzymała zwycięską passę!

RUNDA 1

Od początku Panie idą na przysłowiową bitkę. Bardziej chaotycznie pracuje w stójce Jóźwiak, jednak teraz klinczuje i dociska do siatki byłą uczestniczkę WOTORE. Mocny docisk do klatki i szybkie sprowadzenie Sary Jóźwiak. Wyklucza rękę rywalki Syguła z dołu jednak szybko przechodzi Poznaniaczka do dosiadu. Oddaje plecy Syguła w celu ucieczki, przyjmuje ciosy z tejże pozycji. Szuka duszenia zza pleców reprezentantka Ankosu MMA. Konsekwencja w pracy zza pleców, i do końca rundy przetrzymała Łodziankę Sara.

RUNDA 2

Przestrzelone dwa low-kicki na start od Sary, trafia pojedynczymi ciosami Syguła. Lepsza w aspekcie kickbokserskim jest reprezentantka Łodzi. Obalenie Jóźwiak, ale groźna z dołu Klaudia, która skręca się po balachę. I koniec mamy klepanie! Klaudia Syguła poddaje Sarę Jóźwiak w drugiej rundzie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.