MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

FSC

Kamil Kałduński kontra Szymon Wrzesień co-main eventem gali FSC 3 w Lęborku!

Poznaliśmy kolejne starcie, jakie przyjdzie nam zobaczyć podczas trzeciej edycji gali First Step Championship. Będzie to pojedynek pomiędzy Szymonem Wrześniem (0-0) oraz Kamilem Kałduńskim (0-2). Panowie spotkają się w umownym podwyższonym limicie kategorii półciężkiej do 100 kilogramów. Gala odbędzie się już 21 marca w Lęborku.

Kamil Kałduński to reprezentant klubu Berserkers Team Norway. Ostatni raz w klatce widzieć mogliśmy go podczas bydgoskiej gali Envio Fight Night 20. Wówczas został on poddany kimurą w pierwszej rundzie przez soldinego Dawida Kobierę (2-2). Walkę wcześniej w swoim debiucie został uduszony przez Damiana Kawęckiego (1-0), starcie to odbyło się w limicie kategorii półciężkiej.

Dla Szymon Września będzie to zawodowy debiut w formule MMA. Do pojedynku przygotowuje się w klubie BT Gym pod okiem Michała Fijałki (16-7-1). Ma na koncie jeden pojedynek w formule semi-pro, wówczas pokonał on wszystkim znanego Piotra Witczaka (0-4). Warto wspomnieć, iż jeszcze rok temu ważył on ponad 154 kilogramy, obecnie ważąc już mniej niż 107 kilogramów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.