Niespełna trzy dni temu odbyła się druga już gala spod szyldu WOTORE. Podczas tego właśnie wydarzenia na specjalnie przystosowanej arenie zawodnicy walczyli na gołe pięści do nokautu lub poddania. Nie wątpliwie jednym z największych zwycięzców sobotniego widowiska jest Ełczanin Kacper Miklasz (MMA 0-0). ”Polish Machine” w ramach turnieju zajął drugie miejsce, przegrywając tylko z czołowym polskim półciężkim Michałem Pasternakiem (MMA 14-5). Zapraszamy do przeczytania krótkiej rozmowy z reprezentantem klubu UFD Gym.

Siemanko z nami Kacper Miklasz na dwa dni po gali WOTORE, jak tam twoje zdrówko i jak czujesz się po właśnie tym turnieju ?

Siemanko humor sprzyja zdrowie trochę słabiej ale wrócę po przerwie silniejszy.

Zdaniem wielu okazałeś się czarnym koniem turnieju i największym zwycięzcą z całej stawki, gdyż jedyną porażkę zadał ci bardzo doświadczony Michał Pasternak? Czy podzielasz tą opinie?

Wiedziałem, że mam jakieś szanse w tym turnieju ale nie myślałem że tak daleko zajdę. Miło jest dostawać tyle pozytywnych wiadomości od ludzi których pozdrawiam👊

Po samym turnieju tacy zawodnicy jak Marcin Rózalski, Tomasz Sarara czy Łukasz Jurkowski wypowiadali się o tobie w samych superlatywach. Czy cieszy cie dobry odbiór ze strony takich gwiazd sceny sportów walki?

Bardzo się cieszę, że legendy na których się wzorowałem i kibicowałem z całego serca mówią o mnie bardzo dobre pozytywy. Jestem bardzo dumny i dziękuje im za to.

Co do samego turnieju jak podobała ci się oprawa i czy chciałbyś łączyć starty w MMA z Superfightami dla WOTORE?

Tak chciałbym walczyć w MMA oraz dla WOTORE, jeśli dostanę dobra propozycje to na pewno wystąpię. Spodobał mi się bardzo klimat, atmosfera i gala chciałbym jeszcze wrócić na gale dla tej organizacji.

Jakie plany na przyszłość czy chciałbyś się może zakotwiczyć w jakiejś Polskiej organizacji ?

Najpierw przerwa 2-4 tygodnie na regenerację, a później chciałbym walczyć w Polsce jeśli dostanę dobra propozycje walki czy kontraktu to na pewno się dogadamy.

Czy byłbyś gotów na czołowe Polskie organizacje takie jak FEN, Babilon bądź Armia Fight Night?

Tak, chciałbym wystąpić na takich galach byłaby to dla mnie duża szansa w stronę kariery. Jestem młody wszystko przede mną.

Z mojej strony to wszystko dzięki za krótką rozmowę 👊

Dziękuje i pozdrawiam👊