Jak podaje portal SportoweFakty.wp.pl finalista drugiej edycji WOTORE Kacper Miklasz (MMA 0-0) podpisał kontrakt z organizacją FightExclusiveNight. Oficjalne ogłoszenie odbyć ma się podczas dzisiejszej konferencji promującej sobotnią galę FEN 28, która odbędzie się w Studiu Telewizyjnym. Tam zapewne poznamy także plany organizacji na reprezentanta UFD Gym. Jest to kolejne ciekawe wzmocnienie po zakontraktowaniu m.in. Michała Kity (18-11-1) czy też Kacpra Formeli (9-3).

”The Polish Machine” podczas drugiej edycji WOTORE zwyciężył dwa pojedynki, które dały mu możliwość wystąpienia w finale. Poddawał on Dawida Łagosza oraz ogromnego Karola Grzesiuka, kolejno duszeniem gilotynowym oraz skrętówką. Jedyną porażkę zanotował w starciu z czołowym polskim zawodnikiem kategorii półciężkiej Michałem Pasternakiem (14-5). Ponad to w lutym tego roku podczas gali EMC 4 w Niemczech poddał gilotyną już w 1 rundzie Ivana Jurcevica (am. 0-1). Po turnieju walk na gołe pięści, w krótkiej rozmowie z naszym portalem wspomniał, że jest gotowy na topowe polskie organizacje.

”Tak, chciałbym wystąpić na topowych polskich galach byłaby to dla mnie duża szansa w stronę kariery. Jestem młody wszystko przede mną.”

KARTA WALK FEN 28:

70,3, MMA: Mateusz Rębecki vs Fabiano Silva*
120,2: Krystian Pudzianowski vs Piotr Szeliga
120,2, MMA: Szymon Bajor vs Oli Thompson*
120,2, MMA: Michał Kita vs Igor Pokrajac
93,0, MMA: Rafał Kijańczuk vs Marcin Wójcik
77,1, MMA: Szymon Dusza vs Kacper Koziorzębski
120,2, MMA: Marcin Sianos vs Adam Pałasz
70,3, MMA: Łukasz Charzewski vs Kacper Formela
77,0, K-1: Dominik Zadora vs Piotr Sokół
56,7, MMA: Anita Bekus vs Sylwia Firlej

*walk o pas mistrzowski FEN