Nowo zakontraktowany były uczestnik programu Tylko Jeden Marcin Krakowiak (9-3) poznał rywala na swoją debiutancką walkę pod banderą KSW. Rywalem ”Krakusa” będzie rozpędzony passą zwycięstw reprezentant Rio Grappling Club Wrocław Kacper Koziorzębski (7-2). Panowie spotkają się w limicie kategorii półśredniej do 77 kilogramów.

Marcin Krakowiak w programie Tylko Jeden stoczył trzy pojedynki. Dwa z nich były ze zwycięzcą Tomaszem Romanowskim (13-7). Popularny ”Tommy” dwukrotnie zwyciężył z reprezentantem Octopus Łódź, lecz zarówno pierwsza jak i druga walka przyniosła widzom dużo emocji. W pierwszym etapie Reality-show po pięknym sierpowym gilotyną udusił Pawła Kiełka (9-7-1). Od zakończenia produkcji stoczył jeden bój, gdzie już w 1 rundzie kolanami w tułów oraz ciosami w parterze rozprawił się z Łukaszem Stankiem (6-6).

Kacper Koziorzębski na szerokie wody wypłynął po czerwcowym niespodziewanym zwycięstwie nad faworyzowanym Szymonem Duszą (9-5). Dla ”Wióra” z Wrocławia było to wówczas czwarte zwycięstwo z rzędu co pozwoliło mu podpisać kontrakt z największą polską organizacją. Swój udany debiut zaliczył dwa miesiące po zwycięstwie nad ”Lutadorem”, kiedy to na gali KSW 54 niskimi kopnięciami rozpracował Adama Niedźwiedzia (7-4). W przeszłości mierzył się z m.in. Mariuszem Mazurem (5-2) czy Michałem Labusem (5-3).

Źródło: Polsat Sport / Tekst własny