Już 27 sierpnia do akcji powraca organizacja Bebson Arena. Ich szósta odsłona odbędzie się nad Jeziorem Camping Sudety w Bielawie. W walce wieczoru zobaczymy bój w dywizji piórkowej pomiędzy Mariuszem Joniakiem (9-4) z wagi niżej oraz Danielem Hodorem (7-2) reprezentującym MMATadores Katowice.

”Wracamy 🍀💪💥❤ Bebson Arena VI 🍀💥🍀 Jezioro Camping Sudety w Bielawie 🎯 Jesteśmy znów w grze, po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią 🥳🔥💥🍀 Miasto ❤Bielawa nie lubi nudy 🍀🍀🍀🍀🍀🍀 Przedstawiam zawodników reprezentacych klub Bebson Bielawa oraz przyjaciół zasilających nasze szeregi. Walką wieczoru; W kategorii 66 kl Mariusz Joniak 9-4 👊 Daniel Hodor 7-2 W kolejnych odsłonach poznacie przeciwników reszty zawodników , oraz dowiecie się więcej o nich samych .”

Daniel Hodor aktualnie posiada passę dwóch zwycięstw z rzędu na lokalnych śląskich galach. Wcześniej zawodnika z Katowic oglądać mogliśmy na gali OKTAGON, gdzie dopiero w 3 rundzie uznał wyższość solidnego Leo Brichty (10-3). Był to zdecydowanie największy test w jego karierze, teraz czas na drugi.

Mariusz Joniak do tej pory swoje walki toczył w wadze do 61 kilogramów, teraz sprawdzi się w dywizji wyżej. Fighter Bebson Bielawa ma świetny okres w swojej karierze i jest nie do zatrzymania. Z 5 ostatnich walk wygrał wszystkie w tym 4 przed czasem. Poprzedni bój zakończył efektownym KO na niepokonanym wówczas Lukasie Chotenovsky’m (6-1).