Za nami gala KSW 56 podczas, której oglądać mogliśmy sporą serie zaskoczeń. Jedną z nich był z pewnością występ Filipa Pejicia (15-4-2), reprezentujący ATT Zagrzeb Chorwat w zaledwie 12 sekund ciężko znokautował Sebastiana Rajewskiego (9-6). Zaraz po gali ”Nitro” dodał na swój profil Instagram kilka słów po gali a komentarz po nim zamieścił brat jego ostatniego rywala Łukasz Rajewski (10-6). Poznaniak skomentował je wymownymi słowami ”you are next”.

Łukasz Rajewski w swoim ostatnim pojedynku zanotował trzecie zwycięstwo w organizacji KSW. ”Raju” po mocnym trzy rundowym boju okazał się niejednogłośnie lepszy od twardego Bartłomieja Koperę (9-6). Było to drugie zwycięstwo z rzędu w wykonaniu reprezentanta Czerwonego Smoka. Walkę wcześniej powiem poddał w parterze, mocnego zapaśnika Piotra Przepiórkę (4-5). W przeszłości zaś miał okazję mierzyć się z m.in. Madsem Burnellem (14-3) oraz Salahdinem Parnasse’m (14-0-1).

Filip Pejić jest zawodnikiem niezwykle efektownym. Większość swoich zwycięstw kończył przed czasem. W organizacji KSW zaś miał okazję mierzyć się tylko z czołówką podejmując m.in. Filipa Wolańskiego (11-4) oraz Romana Szymańskiego (13-5) wskakując do tej walki na dwa tygodnie przed galą. Podczas wczorajszego eventu w zaledwie 12 sekund ciężko znokautował Sebastiana Rajewskiego (9-6).