MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

ACA

Jessie Taylor zaduszony w 1 rundzie przez Gadzhidaudova na gali ACA 100!

Właśnie na TVP Sport trwa jubileuszowa gala ACA 100, za nami kolejne starcie gali. Udział w nim wziął były zawodnik KSW Jessie Taylor (31-16). Amerykanin niespodziewanie jednak szybko musiał odklepać duszenie lokalnego Ustarmagomeda Gadzhidaudova (11-5). Transmisja gali dostępna jest [TUTAJ].

Dla Jessiego Taylora był to powrót do zawodpwych startów, po opuszczeniu UFC. Reprezenant Team Quest kontrakt z Amerykańskim gigantem wywalczył sobie zwyciężając program ”The Ultimate Fighter” poddając w 2 rundzie Dhiego Limę (14-7). Jednak do jego debiutu ostatecznie nie doszło z powodu naruszenia polityki USADA. Wcześniej miał okazję mierzyć się z takimi zawodnikami jak Mukhamed Berkhamov (14-1), Seth Baczyński (22-16) czy też Mamed Khalidov (34-6-2).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.