MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

KSW

Jay Silva chce walki z Karolem Bedorfem na gali KSW 53!

Podczas wczorajszej gali KSW 52, federacja ogłosiła swoją następną galę. 21 marca odbędzie się gala KSW 53, a kibice zgromadzeni w Atlas Arenie zobaczą najsilniejszego człowieka na świecie Mariusza Pudzianowskiego (13-7, 8 KO), uwielbianego przez fanów mistrza kategorii półśredniej Roberto Soldicia (17-3, 14 KO, 1 Sub) oraz byłego czempiona dywizji ciężkiej, Karola Bedorfa (15-5, 5 KO, 4 Sub).

Pod postem na Instagramie, zapowiadającym galę swój komentarz dodał Jay Silva (12-13-1). ”The Spider Killer” zaproponował udział w wydarzeniu w starciu z Karolem Bedorfem (15-5).

Angolczyk w swoim ostatnim pojedynku uległ niejednogłośną decyzją sędziowską Michaelowi Quintero (6-2) w walce wieczoru organizacji LXF 4. Stawką tamtej walki był pas mistrzowski organizacji, który był w posiadaniu Silvy. Wcześniej odprawiał Oscara Cotę (11-2) oraz Zsolta Ballę (6-5-1).

Bylibyście chętni na powrót do KSW Jaya Silvy ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.