Przedstawiamy wywiad z byłym pretendentem do pasa Cage Warriors Jasonem Radcliffe’m (15-7). Anglik już 14 września na Londyńskiej gali KSW 50 zadebiutuje w organizacji. Jego przeciwnikiem będzie weteran Antoni Chmielewski (32-17). Zapraszamy do przeczytania wywiadu!

Cześć Jason, w czerwcu stoczyłeś swój ostatni pojedynek. Odbył się on na gali Cage Warriors 106, gdzie pokonałeś przez nokaut Hakona Fossa. Jakie masz wrażenia po tym pojedynku?

To był dobry obóz przygotowawczy w Phuket Top Team oraz w Titan Fighter w Londonie. W poprzedniej walce wszystko to była zasługa dobrego timingu, było widać to w walce. Jestem szczęśliwy z tego występu!

Już 14 września zadebiutujesz pod banderą KSW, jak idą przygotowania do gali ?

Będę bardziej niż przygotowany na tę walkę, nie jestem głupi. Włożyłem w to dużo czasu oraz dodatkowe nadgodziny! Pracowaliśmy nad game planem, teraz tylko czas na wygraną w tym pojedynku . Jestem szczęśliwy z podpisania kontraktu z KSW, zaledwie rok temu miałem sen o walce dla tej federacji.

Twoim przeciwnikiem będzie weteran polskiej sceny MMA, Antoni Chmielewski. Co o nim wiesz ?

Wiem, że jest człowiekiem takim samym jak ja, też przychodzi tu aby walczyć na całego i zrobi wszystko co w jego mocy, aby wygrać. Wiem że jest legendą w polskim MMA i muszę okazać mu szacunek jako człowieka jak i jako wojownika.

Czujesz się faworytem w tym pojedynku ?

Jestem bardzo pewny, wiem że jestem w stanie go pokonać.

Czy chciałbyś na stałe toczyć boje dla KSW ?

Tak, jest to plan długoterminowy.

Od czego zaczęła się twoja przygoda ze sportami walki?

To długa historia, ale świetna! Być może twoi obserwatorzy wkrótce ją usłyszą 😉

Mówi się iż wasz pojedynek ma odbyć się w catchweight’cie do 90 kg. Ile ważysz na co dzień?

Za co dzień ważę około 98 kilogramów. Jednak najlepiej czuje się w wadze od 90 do 95 kilogramów. Tak więc nie martwie się o swoją wagę.

Chciałbyś może na koniec powiedzieć coś Polskim fanom oraz swojemu przeciwnikowi?

Tak, do Polskich fanów: Uwielbiacie zabawę i rozrywkę więc widzimy się na KSW 50! Do mojego przeciwnika: Mam do ciebie szacunek, ale to jest biznes.

Dziękuję ci za wywiad jeśli masz ochotę kogoś pozdrowić lub komuś podziękować, bardzo proszę!

Chcę podziękować wszystkim, którzy to czytają oraz moim sponsorom : Tytanos za odżywki, CBDUltra za suplementy, Pitbull West Coast, oraz klubą Titan Fighter i Phuket Top Team.