MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Eagles

Jakub Wikłacz poddaje Nikolaya Kondratuka w 1 rundzie na gali Eagles Next Level!

Świetny występ zanotował przed chwilą czołowy polski koguci Jakub Wikłacz (10-2-1). Reprezentant Olsztyńskiego Arrachionu poddał Ukraińca Nikolaya Kondratuka (14-9) duszeniem zza pleców w niespełna dwie minuty. Starcie to odbyło się na dalej trwającej gali Eagles Next Level, która odbywa się w Kiszyniowie.

Dla Jakuba Wikłacza było to drugie zwycięstwo po ubiegłorocznym powrocie do klatki. W swoim poprzednim pojedynku dla Mołdawskiej organizacji Polak poddał lokalnego Gheorghe Lupu (5-6). W przeszłości toczył boje m.in. z zawodnikiem KSW Sebastianem Przybyszem (6-2), Marcinem Bilmanem (2-0-1) czy też byłym zawodnikiem Bellatora Simone D’Anną (7-2).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.