MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

HIGH League

HIGH League: Lil Masti przed czasem rozbija Ewę Brodnicką! [WIDEO]

Niekoronowana mistrzyni freaków kobiecego MMA Aniela ”Lil Masti” Bogusz (3-0) dopięła swego i udało jej się zwyciężyć starcie z osobą związaną z zawodowym sportem. Zawodniczka Uniq Fight Club pokonała w co-main evencie gali HIGH League byłą mistrzynię świata w Boksie Ewę Brodnicką (0-1). Warto dodać że w 1 rundzie, Brodnickiej odjęto punkt za wsadzanie palców do nosa rywalki.

W 1 rundzie starcia to Lil Masti rozdawała karty dominując zapaśniczo zawodniczkę Aligatores. Ponad to w tej rundzie wygranej prawdopodbnie (2 punktami), Brodnickiej odjęto punkt za palce wsadzane do nosa rywalki. Druga odsłona wygrana została przez byłą mistrzynię świata w boksie, która wybroniła wszystkie próby sprowadzeń Anieli, prowadząc starcie w dystansie. W 3 rundzie starcie to zakończyło się przez TKO!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.