MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Inne

Hasbulla Magomedov! Kim jest Mini Khabib, zyskujący ogromną popularnosć?

Ostatnimi czasy w internecie ogromną popularność zbiera pewien Rosjanin. Osobę tą oglądać można już dosłownie wszędzie, a to wszystko przez zapowiedź jego pojedynku w formule MMA. Mowa tutaj o Hasbulli Magomedovie. Ma on 18 lat, 90 centymetrów i waży około 18 kilogramów oraz posiada chorobę genetyczną przez którą posiada cechy dziecięce.

Sam Hasbulla o sobie opowiada natomiast w następujący sposób.

”Nie uważam się za osobę niepełnosprawną. Po prostu nie rosnęi to wszystko. Kiedy idę szybko, czuję się zmęczony… Inni 18-latkowie siedzą w domu i piszą, że jestem opóźniony w rozwoju. Tylko że oni, jak chcą zarobić, to im nie wychodzi, więc mi zazdroszczą.”

Rosjanin, dzięki rozpoznawalności w internecie zdaje się być ustatkowany na dłuższy okres czasu. W jednym z wywiadów przyznał, że jeśli wszystko pójdzie z godnie z jego założeniami, dzięki swoim mediom społecznościowym miesięcznie zarabiał około 25 tys. złotych *500 tysięcy rubli*, pieniądze te pozyskiwane oczywiście będą za promowanie na swoich profilach a także od sponsorów.

Nazywany ”Mini Khabibem” Hasbulla rozpoczął już przygotowania do potencjalnej walki z Rosyjskim Piosenkarzem Abdurozikiem, który podobnie jak on ma wadę związaną z cechami dziecięcymi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.