Dzisiejszego dnia oficjalnie dowiedzieliśmy się iż kontrakt z UFC podpisał Gruzin Guram Kutateladze (12-3). Gruzin wystąpić ma już podczas Fight Island, w limicie kategorii lekkiej. Swoją obecność i znalezione zastępstwo za Mustafeva ogłosił niepokonany Mateusz Gamrot (17-0). Czyżby Panowie mieli spotkać się już niedługo podczas gali UFC? ”Gamer” dziś w filmiku opublikowanym na Instagramie, wypowiedział się następująco:

„Witam załoga, było kilka komplikacji po drodze, ale teraz mogę powiedzieć, że kontrakt został podpisany na nowego rywala. Waleczka jest, myślę, że niedługo będzie oficjalnie puszczone. A ja teraz lecę na trening do Czerwonego Smoka i na dniach już wylot” – skomentował Gamer

Guram Kuteladze ostatni swój pojedynek stoczył pod banderą organizacji Brave CF. Tam też w tylko 44 sekundy znokautował solidnego Felipe Silvę (9-4). Wcześniej większość swoich pojedynków toczył podczas Szweckich gal takich jak Superior Challenge, IRFA. Odprawiał tam m.in. doświadczonego Guilherme Cadenę (26-19) oraz Ericka Silvę (22-7). Co ciekawe w przeszłości w przeszłości wystąpił na gali Fight Exclusive Night, gdzie przegrał jednak z uczestnikiem Tylko Jeden Pawłem Kiełkiem (9-7-1).