MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

KSW

Grzegorz Szulakowski związał się z Artnox Fight Sport!

Podczas dzisiejszej audycji podcastu MMA TuNajt Live tworzonego przez portal InTheCage.pl, menadżer Artnox Fight Sport Artur Gwóźdź ogłosił rozpoczęcie współpracy z czołowym zawodnikiem wagi lekkiej KSW Grzegorzem Szulakowskim (9-4). ”Szuli” obecnie przebywa na obozie treningowym wraz z byłym mistrzem organizacji FEN w K-1 Dominikiem Zadorą! Pełen podcast przesłuchać możecie poniżej:

”Grzesiu chce sportowo pokazać że stać go na wielkie rzeczy i ja chce mu w tym pomóc.” – skomentował Artur

Szuli w trzech pojedynkach odnosił porażki z rąk mocnego Mariana Ziółkowskiego (21-7-1) oraz niepokonanych Mateusza Gamrota (15-0) i Shamila Musaeva (14-0). Wcześniej pod banderą największej polskiej organizacji odniósł cztery zwycięstwa poddając Kamila Szymuszowskiego (17-6) i Patryka Grudniewskiego (6-5), wypunktował jednogłośnie Bartłomieja Kurczewskiego (9-9) oraz ubijąc łokciami w 3 rundzie byłego pretendenta do pasa KSW Renato Gomesa (26-12). Przed podpisaniem kontraktu z KSW dzierżył on pas mistrzowski TFL-u który zdobył nokautując w 1 rundzie Łukasza Bieńka (6-6) w 2015 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.