MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Runda

Grzegorz Stabach czwartym już uczestnikiem gali Runda 9 w Białogardzie!

Właśnie poznaliśmy kolejnego uczestnika gali Runda 9, która odbędzie się już 23 listopada w Białogardzie. Po Marcinie Łazarzu (11-7), Dawidzie Romańskim (2-0) i Damianie Piwowarczyku (am. 6-0), oglądać będziemy mogli Grzegorza Stabacha (am. 13-3). Będzie to pojedynek semi-pro a jego przeciwnika poznamy już niebawem.

Grzegorza po raz ostatni mogliśmy oglądać na Czeskiej, organizowanej w Polsce gali VFCL 10. Wówczas po trzy rundowym boju wypunktował Michała Paruszewskiego (am. 3-2). W swojej amatorskiej karierze brał udział w zawodach ALMMA, ostatnim razem doszedł do finału Pucharu Wielkopolski. Do pojedynku przygotowuje się pod okiem Marcina Łazarza (11-7), w klubie MLA Białogard oraz w klubach Ronin Gold Team i Sporty Walki Bałtyk Koszalin.

[POWIĄZANE] Damian Piwowarczyk kolejnym uczestnikiem Rundy 9 w Białogardzie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.