Po raz dziewiąty – dla wszystkich fanów sportów walki i nie tylko Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekracji Sp. z o. o. organizuje galę sportów walki. Podczas poprzednich edycji w Białogardzie wystąpiło wielu znakomitych zawodników.

W tym roku BOSiR Sp. z o. o. zaprasza kibiców mieszanych sportów walki 23 listopada do hali widowiskowo sportowej przy ul. Grunwaldzkiej 46 na galę sportów walki ”RUNDA 9”. Tak jak każdego roku na naszej imprezie udostępnimy ponad 1000 miejsc dla publiczności.

Karta walk obejmuje osiem pojedynków w formule MMA w tym cztery pojedynki amatorskie, które zostaną rozegrane na dystansie 3×3 minuty oraz cztery pojedynki zawodowe, na dystansie 3×5 minut, wszystkie starcia według zunifikowanych zasad MMA (,,Unfied Rules of MMA”)

W walce wieczoru Piotr ”Hulk” Kalenik (Vale Tudo Białystok) zmierzy się z białogardzianinem Marcinem ”Rudexem” Łazarzem (MLA- Marcin Łazarz Academy). W jednym z pojedynków karty głównej wystąpi Seweryn Kucharski (Przemol Boxing Team). Jego przeciwnikiem będzie znany już publiczności, młody i obiecująco zapowiadający się zawodnik z Białogardu, na co dzień trenujący w Czerwonym Smoku Poznań – Damian Piwowarczyk, który w tym roku zadebiutuje w walce zawodowej. Kolejna walka zawodowa to pojedynek białogardzianina Dawida Romańskiego. W oktagonie zobaczymy również pojedynek Kacpra Bróździaka (Mighty Bulls Gdynia).

Walki zawodowe poprzedzone zostaną walkami amatorskimi w których zawalczą: Kacper Matyszewski (Mighty Bulls Gdynia) vs białogardzianin Grzegorz Stabach (MLA – Marcin Łazarz Academy). W kolejnym starciu amatorskim zobaczymy Jakuba Pińskiego (Ronin Gold Team) vs Szymon Nawrocki (Gorillas Koszalin). Maciej Berkieta (MMATALEO Słupsk) skrzyżuje rękawice z Adrianem Wieliczko (Ronin Gold Team Białogard). Galę rozpocznie pojedynek amatorski pomiędzy kolejnym przedstawicielem Białogardu Maciejem Brzezińskim (Ronin Gold Team Białogard) i Hubertem Maćkałą (Berserker’s Team Kołobrzeg).

Oprócz walk w formule MMA Galę Sportów Walki ”Runda 9” uświetnią goście specjalni – Krzysztof Radzikowski ”Strongman” i Dominik Abus z Gogglebox – polskiego programu typu reality show. Zobaczymy też występy artystyczne i wokalnie: Michała Folca, trzy utalentowane dziewczyny z Mad Boss Army czy też znakomitą formację taneczną TOP TOYS Koszalin.

Bilety na galę wkrótce dostępne będą w przedsprzedaży w cenie: 40 zł normalny / 50 zł VIP. W dniu imprezy kosztować będą odpowiednio 50 zł normalny / 65 zł VIP. Kupić je będzie można w Białogardzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji (Kompleks Basenowo-Rekreacyjny) przy ul. Moniuszki 29 w godz. 7:00-22:00 oraz w Centrum Kultury i Spotkań Europejskich przy ul. 1 Maja 15 w Białogardzie w Białogardzie w godz. 8:00-16:00.