MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Felieton

Fighterzy o których słuch zaginął #1 Livio Victoriano

Zwycięstwa w imponującym stylu z takimi zawodnikami jak podwójny mistrz FEN Andrzej Grzebyk (16-3), zawodnik UFC Makhmud Muradov (24-6) czy solidni na rynku polskim i europejskim Paweł Brandys (9-7-2) oraz Robert Bryczek (10-3). Porażka nie licząc zawodowego debiutu tylko z rąk Oskara Piechoty (11-3-1). Pokazuje to jakie papiery na świetną karierę miał pochodzący z Opola Livio Victoriano (5-2). Niestety na pewnym etapie zawodnik ten zawiesił karierę i skupił się na startach w Brazylijskim Jiu-Jitsu.

Warto wspomnieć iż jedna z najpopularniejszych piosenek na wejście zawodników ZBUKU – DO KOŃCA została napisana właśnie dla niego. Znajdziemy w niej zwrot ”Livio The Fighter – Talent z ulicy” który kierowany właśnie jest do Victoriano. Sam zawodnik wystąpił też w teledysku do tamtego utworu.

Kilka walk MMA oraz starć grapplingowych w wykonaniu tegoż zawodnika:

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.