MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

FEN

FEN 31: Marcin Wójcik ubił i zdominował Adama Kowalskiego! [WIDEO]

Pas kategorii półciężkiej organizacji Fight Exlusive Night w końcu znalazł swojego nowego właściciela. Po nie rozstrzygnięciu w Ostródzie Adam Kowalski (12-5-1) ponownie dostał szansę jego zdobycia. Niestety tym razem poprzeczka zawisła za wysoko a drugi z pretendentów do pasa Marcin Wójcik (13-7) zwyciężył to starcie. ”Giant” z Piły zasypał Olsztynianina serią ciosów!

[WIDEO ZOSTANIE DODANE WKRÓTCE]

Po spokojnej pierwszej stójkowej rundzie i połowie drugiej odsłony Giant zaczął szukać swoich szans w pracy zapaśniczej oraz parterowej. Tam zawodnik z Piły dominował konsekwentnie szukając dosiadu oraz obijając Kowalskiego zza pleców. Kilkukrotnie miał też okazję poddania fightera z Olsztyna. Czwarta i ostatnia już odsłona była identyczna, tyle że serii ciosów zza pleców sędzia przerwał starcie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.