MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

EMC

EMC 5: Damian Olszewski cieżko znokautował Erko Juna w 35 sekund! [WIDEO]

Ależ sensacyjne informacje płyną do nas z Dusseldorfu. Będący na kontrakcie z organizacją KSW Erko Jun (3-1) już w 1 rundzie został znokautowany przez znanego z występu dla Babilon MMA Damiana Olszewskiego (3-3). Trenujący w Holandii Polak ciężko trafił Bośniaka sierpowym, doprowadzając sędziego do przerwania. Warto dodać, że to już drugi po Hatefie Moeilu (10-4) skalp Polaka z klubu UFD Gym, który bagatela miał swój udział przy dzisiejszej gali.

RUNDA 1

Trafił mocnym sierpem trenujący w Holandii Olszewski, szybko i celnie dokłada także kopnięcie. Szuka Erko Jun swojej szansy w wymianie kickbokserskiej, ale bez większego sukcesu. Przestrzelony high-kick Polaka, lecz szybko opanował się po tej akcji. Krótki spacer na nogach i wystrzelił potężnym cepem Polak! Kłopoty Juna i mamy KONIEC WALKI CIĘŻKI NOKAUT W NIECO PONAD 30 SEKUND!

WIDEO WKRÓTCE!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.