MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

EFM

EFM Show 2: Denis Załęcki cieżko znokautował Jussiego Halonena w 1 rundzie!

Denis Załęcki przed momentem zadebiutował w organizacji EFM Show. Organizator The War oraz weteran walk na gołe pieści w naszym kraju zmierzył się z przedstawicielem Finlandii, który ma za sobą walkę z m.in. Cezarym Kęsikiem. Starcie to zakończyło się błyskawicznie a jego zwycięzcą poprzez potężny sierpowy został reprezentant Torunia, oka Fina zostało zamknięte, a on sam nie zdołał wstać.

RUNDA 1

Panowie od pierwszej rundy poszli na wojne. Kilka ciosów na gardę i obalenie ze strony Fina. Podnoszą się do stójki. Załęcki leci szaleńczym atakiem dokładając kolano. Sędzia przerywa gdyż jest to walka bokserska. Fin rozumie, iż nie było to intencjonalne. Walka trwa dalej. Trafia Załęcki potężnym sierpem i mamy koniec! Pęknięty oczodół Fina, ten nie podnosi się z maty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.