MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

EFC

EFC Worldwide 84: Niel Du Plessis poddany przez Stefana Pretoriusa w 2 rundzie!

W sobotę odbyła się już 84 edycja gali EFC Worldwide. W jednej z walk karty głównej oglądać mogliśmy pojedynek pomiędzy bratem byłego mistrza KSW kategorii półśredniej Dricusa, Niela Du Plessisa (3-2), który zmierzył się ze Stefanem Pretoriusem (4-5). Starcie to zakończyło się w drugiej rundzie na korzyść bardziej doświadczonego zawodnika, po którego akcji kończącej w parterze sędzia przerwał pojedynek. Akcje kończącą z pojedynku zobaczyć możecie poniżej.

Dla Stefana Pretoriusa był to powrót na zwycięską ścieżkę bo bliskiej porażce z rąk Lyle’a Karama (6-1). Panowie zmierzyli się ze sobą w sierpniu 2019 roku podczas gali EFC Worldwide 81. Walkę wcześniej ubił on już w pierwszej rundzie Khulekaniego Hlongwe (2-4). Warto dodać iż w karierze amatorskiej mierzył się on z jednym z czołowych Afrykańskich zawodników kategorii półśredniej Markiem Hulme (7-2). Obecny zawodnik organizacji ACA poddał ”Mr Kicka” balachą podczas gali Fightstar FC 4.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.