MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

UFC

Dricus Du Plessis powraca do klatki w starciu z Gilesem na marcowej gali UFC!

Były mistrz kategorii półśredniej organizacji KSW Dricus Du Plessis (15-2) już 20 marca powrócić ma do oktagonu UFC! Afrykaner ma zmierzyć się z solidnym Trevinem Gilesem (13-2) podczas gali UFC Fight Night: Brunson vs. Holland. Panowie spotkają się w limicie dywizji średniej, a informację jako pierwszy podał Farah Hannoun z MMA Kings.

Dricus Du Plessis aktualnie znajduje się na fali trzech kolejnych zwycięstw z rzędu, z czego ostatnie miało już miejsce pod banderą największej światowej organizacji. W swoim debiucie odprawił bowiem Markusa Pereza (12-4) nokautując go w nieco ponad 90 sekund. Dwie poprzednie walki również skończył przed czasem kolejno, poddając Brendana Lesara (3-1) oraz ubijając w parterze Joiltona Santosa (34-8).

Trevin Giles po serii dwóch porażek przed poddanie udanie odbudował swój rekord w UFC zwyciężając dwa ostatnie pojedynki. Fighter z Texasu niejednogłośnie wypunktował mocnego, lecz walczącego dywizję niżej Jamesa Krause (28-8) a w ostatnim boju w 3 rundzie zakończył przygodę z UFC Bevona Lewisa (7-3) nokautując go w końcówce rundy. W swoim dorobku ma także zwycięstwa nad Ryanem Spannem (18-6) czy Brendanem Allenem (15-4).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.