MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

FEN

Doniesienia: Piotr Walawski nowym nabytkiem organizacji FEN!

Wszystkie znaki na niebie wskazują że już podczas najbliższej gali Fight Exclusive Night w organizacji zadebiutuje nowy nabytek Piotr Walawski (8-6-1). Popularny ”Leda” bowiem na swoich profilach społecznościowych dodał zdjęcie z sesji fotograficznej pokrywające się ze zdjęciami promującymi galę FEN 32!

Piotr Walawski to jeden z dziesięciu uczestników reality-show Tylko Jeden. W programowych pojedynkach oglądać mogliśmy go dwa razy, pokonał Pawła Kiełka (9-7-1) a uległ przez nokaut niepokonanemu Adrianowi Bartosińskiemu (9-0). W organizacji FEN oglądać mogliśmy go przed laty, gdy w 2017 roku przegrał jednogłośnie z Mateuszem Symoczko (5-1). W ostatnim boju musiał uznać wyższość Tareka Suleimana (10-7).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.