MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

KSW

Doniesienia: Paweł Polityło kolejnym bohaterem styczniowej gali KSW 58!

Styczniowa gala KSW nabiera kolejnych wzmocnień. Po doniesieniach o pojedynkach z udziałem Michała Włodarka czy Michała Michalskiego prawdopodobnie poznaliśmy kolejnego bohatera tego wydarzenia. Chodzi tu o ”Polskiego Orła” Pawła Polityłę (5-2), który według Krzysztofa Soszyńskiego (w podcascie z Piotrem Jeleniewskim) ma wystąpić podczas gali.

Paweł Polityło to jeden z najsolidniejszych zawodników Polskiej kategorii koguciej, związany z KSW od początku swojej zawodowej kariery. Debiutował ratując starcie podczas Dublińskiej gali KSW 40, gdzie mimo krótkiego okresu przygotowań dał wyrównany niejednogłośny bój z doświadczonym obecnym mistrzem Antunem Raciciem (25-8-1). Z Chorwatem spotkał się także 2 lata później a werdykt walki był identyczny. W organizacji odprawiał on Dawida Gralkę (6-3) oraz Bogdana Barbu (16-12).

Źródło: MMArocks – Podcast Jeleniewski&Soszyński

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.