Tydzień bombardowania doniesień dotyczących gali KSW 58 dalej trwa w najlepsze. Bowiem jak podaje portal MMA bądź na bieżąco podczas tego wydarzenia ujrzymy świetne zestawienie w kategorii półśredniej. Mowa tu o starciu pomiędzy zwycięzca reality-show Tylko Jeden Tomaszem Romanowskim (13-7) a efektownym Michałem Michalskim (8-4).

Popularny ”Tommy” to jeden z głównych kandydatów do plebiscytu odkrycia roku 2020 roku w Polskich MMA. Berserker ze Stargardu bowiem posiada imponującą passę 8 zwycięstw z rzędu, z czego 4 zanotował w minionym roku. W marcu wziął udział w programie Tylko Jeden, gdzie trzykrotnie wygrywał nie zaznając smaku porażki. W swoim dorobku ma m.in. Marcina Krakowiaka (10-3), Iona Surdu (10-3) oraz Piotra Danelskiego (5-3).

Michał Michalski aktualnie posiada serie dwóch cennych zwycięstw przed czasem na galach organizacji KSW. Jego łupem padali solidny Albert Odzimkowski (11-5) oraz Czarnogórzec Savo Lazić (10-5). Obydwaj padali po serii ciosów zawodnika pochodzącego z Wrocławia. Od niedawna popularny ”Cukier” reprezentuje ANKOS MMA prowadzony przez Andrzeja Kościelskiego, co jak pokazują ostatnie wyniki Marcina Tybury może dać mu nowy powiew świeżości.

Źródło: MMA bądź na bieżąco