MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

KSW

Doniesienia: Michał Michalski rywalem Tomasza Romanowskiego na KSW 58!

Tydzień bombardowania doniesień dotyczących gali KSW 58 dalej trwa w najlepsze. Bowiem jak podaje portal MMA bądź na bieżąco podczas tego wydarzenia ujrzymy świetne zestawienie w kategorii półśredniej. Mowa tu o starciu pomiędzy zwycięzca reality-show Tylko Jeden Tomaszem Romanowskim (13-7) a efektownym Michałem Michalskim (8-4).

Popularny ”Tommy” to jeden z głównych kandydatów do plebiscytu odkrycia roku 2020 roku w Polskich MMA. Berserker ze Stargardu bowiem posiada imponującą passę 8 zwycięstw z rzędu, z czego 4 zanotował w minionym roku. W marcu wziął udział w programie Tylko Jeden, gdzie trzykrotnie wygrywał nie zaznając smaku porażki. W swoim dorobku ma m.in. Marcina Krakowiaka (10-3), Iona Surdu (10-3) oraz Piotra Danelskiego (5-3).

Michał Michalski aktualnie posiada serie dwóch cennych zwycięstw przed czasem na galach organizacji KSW. Jego łupem padali solidny Albert Odzimkowski (11-5) oraz Czarnogórzec Savo Lazić (10-5). Obydwaj padali po serii ciosów zawodnika pochodzącego z Wrocławia. Od niedawna popularny ”Cukier” reprezentuje ANKOS MMA prowadzony przez Andrzeja Kościelskiego, co jak pokazują ostatnie wyniki Marcina Tybury może dać mu nowy powiew świeżości.

Źródło: MMA bądź na bieżąco

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.