Jak ustaliła redakcja SportoweFakty.WP.pl to Michał Materla (31-8) będzie przeciwnikiem Mariusza Pudzianowskiego (16-7-1) w walce wieczoru gali KSW 70 w Łodzi! O starciu Panów mówiło się zakulisowo już od jakiegoś czasu a teraz okazuje się, że takowe się odbędzie. Pojedynek zakontraktowano w limicie do 120 kilogramów.

Starcie legend! Mariusz Pudzianowski poznał rywala na KSW 70 (WP Sportowe Fakty)

”Pudzian” będzie próbował podtrzymać passę zwycięstw. Zawodnik z Białej Rawskiej aktualnie ma już bowiem 4! Wszystkie zanotował przed czasem kończąc je ciosami. Odprawił on Erko Juna, Nikolę Milanovicia, Łukasza Jurkowskiego oraz ostatnio słynnego ”Bombardiera”. Wobec tego pojedynek z byłym mistrzem wagi średniej KSW będzie najcięższym z ostatnich walk Mariusza.

Materla również ostatnie pojedynki zwyciężał. Szczeciński Berserkers najpierw wypunktował doświadczonego Moise Rimbona na nieistniejącej obecnie już organizacji EFM Show a następnie znokautował przez własną publiką Jasona Radcliffe’a na KSW 66. W tym przypadku Mariusz również będzie najcięższym rywalem w karierze Michała, lecz tu chodzi akurat o gabaryt. Z tak potężnym fizycznie fighterem ”Cipao” się jeszcze bowiem nie mierzył.