MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

KSW

DONIESIENIA: Mariusz Pudzianowski kontra Quentin Domingos na gali KSW 53 w Łodzi!

Jak podaje portal InTheCage.pl prawdopodobnym przeciwnikiem Mariusza Pudzianowskiego (13-7) na galę KSW 53 zostać ma Portugalczyk Quentin Domingos (5-1). Starcie to ma być walką wieczoru zbliżającej się gali, która odbędzie się już 21 marca w Łodzi.

Mariusz Pudzianowski to weteran organizacji KSW, dla niej stoczył większość pojedynków w swojej karierze. Tylko raz zawalczył poza organizacją, był to pojedynek na gali Moosin. Wówczas ”Pudzian” musiał uznać wyższość byłego mistrza UFC Tima Sylvii (31-10). Starcie to odbyło się w 2010 roku. Mariusza po raz ostatni w klatce widzieliśmy na gali KSW 51 w Chorwacji, gdzie ubił w 2 rundzie mniej doświadczonego Erko Juna (3-1).

Quentin Domingos to reprezentant klubu Bulgarian Top Team. W swoim ostatnim pojedynku zwyciężył z Seadem Kahroviciem (7-13). Reprezentujący Niemcy zawodnik nie wyszedł do drugiej rundzie pojedynku. Jedyną porażkę w karierze odniósł na gali European Beatdown 7. Wówczas przegrał przez nie dopuszczenie go do 3 rundy przez lekarza. Jego rywalem w tamtym pojedynku był Damien Remy (1-0).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.