MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

KSW

DONIESIENIA: Marian Ziółkowski wypada z karty walk gali KSW 50!

Jak podaje serwis informacyjny o2.pl jedna z lepszych walk gali KSW 50 może się nie odbyć. Mowa tu o starciu Normana Parke (27-6-1) z Marianem Ziółkowskim (21-7-1). Według tego portalu ”GoldenBoy” złapał kontuzje uniemożliwiającą mu występ podczas londyńskiej gali. Póki co ani KSW, ani jego sztab nie potwierdził oficjalnie informacji o kontuzji. Gala odbędzie się już za 15 dni.

Pojedynek pomiędzy niepokornym Irlandczykiem a zawodnikiem WCA miał być jednym z najlepszych zestawień pięćdziesiątej gali spod szyldu KSW. Marian w ostatnim pojedynku pokonał poprzez decyzje mocnego Gracjana Szadzińskiego (8-3). A ”Stormin” zdeklasował byłego mistrza kategorii lekkiej Artura Sowińskiego (19-11). Stawką starcia miał być pas tymczasowy kategorii lekkiej.

Artykuł o2.pl dostępny [TUTAJ]

Źródło : o2.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.