MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

KSW

DONIESIENIA: Maciek Kazieczko kontra Michael Dubois na KSW 52!

Jak możemy przeczytać na Twitterze użytkownika @Muksonek, na gali KSW 52 do klatki powróci Maciej Kazieczko (5-1). Rywalem Polaka zostać ma Francuz Michael Dubois (11-7). Gala KSW 52 odbędzie się, 7 grudnia w hali Arena Gliwice.

Michaela Dubois po raz ostatni w klatce oglądać mogliśmy podczas gali KSW 49, wówczas uznać musiał wyższość Leszka Krakowskiego (14-1). Walkę wcześniej pokazał solidnego Merta Özyildirima (8-1) poprzez TKO w 1 rundzie. ”Bad Boy” na co dzień trenuje w klubie Phuket Top Team w Tajlandii.

Maciej Kazieczko to jeden z najbardziej perspektywicznych zawodników młodego pokolenia w KSW. Dotychczas w największej europejskiej organizacji zatrzymał go tylko ”kowadłoręki” Gracjan Szadziński (8-3). Natomiast pokonywał on takich zawodników jak Bartłomiej Kopera (9-5) czy też Maciek Kaliciński (4-2). Do pojedynków przygotowuje się w klubie Ankos MMA.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.