MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Babilon MMA

DONIESIENIA: Łukasz Sudolski wypada z karty walk gali Babilon MMA 13!

Niestety z karty walk sobotniej gali Babilon MMA 13 wypadł perspektywiczny Łukasz Sudolski (6-0). Jak donosi dziennikarz Wirtualnej Polski Artur Mazur, Szczeciński Berserkers musiał wycofać się z powodu problemów zdrowotnych. Przypomnijmy, że rywalem ”Pcheły” miał być solidny reprezentant klubu Vale Tudo Białystok Piotr Kalenik (7-4). Gala odbędzie się już w najbliższy piątek 29 maja, na antenach Polsat oraz Polsatu Sport.

Przypomnijmy, że chęć występu z Piotrem Kalenikiem (7-4) w zastępstwie zgłosił uczestnik i finalista gali WOTORE 2 Kacper Miklasz (0-0). ”The Polish Machine” w wywiadzie dla MMARocks po całym wydarzeniu skomentował tą sytuację następująco:

”Słyszałem, że wypadł na Babilonie Sudolski. Miał walczyć z Piotrkiem Kalenikiem. Słyszałem, że szukają zawodnika, to się zgłaszam. Jak chcą to niech dzwonią, jak nie to ja wyjeżdzam do Niemiec i nie ma żadnej walki.”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.