Jak podaje portal InTheCagePL podczas zbliżającej się gali KSW 55 zobaczymy starcie w czołówce polskiej dywizji kobiet. Obejrzeć w nich mamy powracającą do startów po dłuższej przerwie Sylwię Juśkiewicz (9-5) oraz doświadczoną w startach za granicą, mistrzynię organizacji EFC Karolinę Wójcik (6-2). Obydwie Panie na co dzień swoje pojedynki toczą w kategorii do 52 kilogramów.

Karolina Wójcik w swoim ostatnim pojedynku powróciła na zwycięską ścieżkę niejednogłośnie odprawiając Marię Ribeiro (5-3) podczas gali Brave CF 30 w Indiach. Walkę wcześniej odniosła porażkę z rąk perspektywicznej i będącej na kontrakcie z organizacją ARES Eweliną Wóźniak (3-0). W afrykańskiej organizacji, której pas dzierży mierzyła się z takimi zawodniczkami jak Chiara Penco (4-2) czy też Roberta Zocco (3-3) zarówno pierwszy jak i drugi bój zwyciężyła.

Popularna ”Mała” ostatni bój stoczyła w maju 2018 roku, podczas odbywającej się w Kanadzie gali TKO 43. Wtedy też po ciężkim pojedynku pokonała decyzją sędziowską lokalną Alyssę Krahn (5-2). W swojej zawodowej karierze miała okazję toczył pojedynki z m.in. byłą mistrzynią UFC Joanną Jedrzejczyk (16-4) czy też gwiazdą organizacji RIZIN Kanną Asakurą (17-4). Od 2015 do 2017 roku miała imponującą passę 5 kolejnych zwycięstw z rzędu, z czego aż 3 przed czasem.