MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

KSW

Doniesienia: Karolina Wójcik podejmie Sylwię Juśkiewicz na gali KSW 55!

Jak podaje portal InTheCagePL podczas zbliżającej się gali KSW 55 zobaczymy starcie w czołówce polskiej dywizji kobiet. Obejrzeć w nich mamy powracającą do startów po dłuższej przerwie Sylwię Juśkiewicz (9-5) oraz doświadczoną w startach za granicą, mistrzynię organizacji EFC Karolinę Wójcik (6-2). Obydwie Panie na co dzień swoje pojedynki toczą w kategorii do 52 kilogramów.

Karolina Wójcik w swoim ostatnim pojedynku powróciła na zwycięską ścieżkę niejednogłośnie odprawiając Marię Ribeiro (5-3) podczas gali Brave CF 30 w Indiach. Walkę wcześniej odniosła porażkę z rąk perspektywicznej i będącej na kontrakcie z organizacją ARES Eweliną Wóźniak (3-0). W afrykańskiej organizacji, której pas dzierży mierzyła się z takimi zawodniczkami jak Chiara Penco (4-2) czy też Roberta Zocco (3-3) zarówno pierwszy jak i drugi bój zwyciężyła.

Popularna ”Mała” ostatni bój stoczyła w maju 2018 roku, podczas odbywającej się w Kanadzie gali TKO 43. Wtedy też po ciężkim pojedynku pokonała decyzją sędziowską lokalną Alyssę Krahn (5-2). W swojej zawodowej karierze miała okazję toczył pojedynki z m.in. byłą mistrzynią UFC Joanną Jedrzejczyk (16-4) czy też gwiazdą organizacji RIZIN Kanną Asakurą (17-4). Od 2015 do 2017 roku miała imponującą passę 5 kolejnych zwycięstw z rzędu, z czego aż 3 przed czasem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.