Jak podają różne źródła zapowiedziany niedawno przez nas Kacper Koziorzębski (6-2) poznał swojego przeciwnika na debiut w organizacji. Rywalem pochodzącego z Wrocławia ”Wióra” zostać ma mocny grappler Adam Niedźwiedź (7-3). Starcie to odbyć ma się w limicie do 77 kilogramów już podczas najbliższej gali KSW 54. Dla przypomnienia wydarzenie te zobaczymy już 29 sierpnia. Miejsce eventu nie jest jeszcze znane.

Kacper Koziorzębski aktualnie posiada serię czterech kolejnych zwycięstw z rzędu. Szczególnie ostatnie zwycięstwo nad faworyzowanym Szymonem Duszą (8-5), może robić wrażenie. Warto wspomnieć, iż praktycznie nikt nie dawał wówczas ”Wiórowi” większych szans. Zwycięstwa odnosił również z takimi zawodnikami jak Michał Labus (5-3) czy też twardym Radosławem Tarnawą (4-2-1). Jedyne dwie porażki w karierze odnosił z rąk mocnego Mariusza Mazura (5-2) oraz głównego kandydata do walki o pas Babilon MMA Piotra Niedzielskiego (15-4).

Adam Niedźwiedź to solidny zawodnik polskiej sceny sportów walki. Jest on posiadaczem brązowego pasa w BJJ. Karierę w Mieszanych Sztukach Walki rozpoczął w 2014 roku zwycięstwem z ”Lwem” Dariuszem Kaźmierczukiem (1-8). Od tamego czasu miał możliwość walk dla takich organizacji jak FEN, Babilon MMA czy Rocky Warriors Cartel. W tej ostatniej walczył dwukrotnie poddając Tomasza Terlikowskiego (7-6) i Alanasa Dedula (0-1), firmowym duszeniem trójkątnym. W swojej karierze podejmował także m.in. Pawła Pawlaka (16-4-1) czy też walczącego dla KSW Michała Michalskiego (8-4).