MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

UFC

Doniesienia: Jan Błachowicz konta Dominick Reyes w planach na UFC 253!

Jak donosi Dziennikarz Stacji ESPN Brett Okamoto – organizacji UFC pracuje nad dopięciem walki naszego rodaka Jana Błachowicza (26-8) z byłym pretendentem do pasa, Dominickiem Reyesem (12-1). Pojedynek Panów odbyć ma się podczas iście hitowej gali z numerem 253, gdzie zobaczymy bój między Paulo Costą (13-0) a Isrealem Adensanyą (19-0). Wydarzenie te miejsce ma mieć już 26 września. Nie wiadomo, jednak czy będzie to bój po pas, gdyż UFC czeka na ruch mistrza Jona Jonesa (26-1).

„Breaking: Walka w wadze do 205 funtów pomiędzy Dominickiem Reyesem i Janem Błachowiczem w planach na 26 września. Pojedynek jest już prawie dopięty, dopracowywane są tylko szczegóły. UFC pracuje aktualnie z mistrzem, Jonem Jonesem, aby ustalić, jaki będzie jego kolejny ruch.”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.