MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

KSW

DONIESIENIA: Ivan Erslan zawodnikiem KSW

Prawdopodobnie poznaliśmy kolejny nowy nabytek KSW z Bałkanów. Mowa tu o Ivanie Erslanie (7-0), zawodniku reprezentującym American Top Team Zagreb.

Dziś w swojej relacji na Instagramie federacja KSW, dodała zdjęcie promujące dzisiejszą transmisje podcastu ”Inkubator” z podpisem ”velike vijesti stizu (nadchodzą wielkie wieści). Ponad to na grafice widnieje właśnie Ivan Erslan (7-0).

Ivan Erslan to czołowy chorwacki zawodnik wagi półciężkiej. Jedyną porażkę w zawodowej karierze zadał mu Amerykanin Branko Busick (2-1). Obecnie jednak pojedynek widnieje jako no-contest, a trenujący w ATT zawodnik posiada nieskazitelny rekord. W swoim ostatnim pojedynku ubił już w 1 rundzie doświadczonego Rogera Carrolla (18-19).

Bardzo prawdopodobne, że zobaczymy go na gali KSW 51, która odbędzie się już 9 listopada w Arenie Zagrzeb.

Źródło: Instagram KSW/Podcast Inkubator

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.