MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

KSW

Doniesienia: ”Bombardier” z Senegalu rywalem Mariusza Pudzianowskiego na KSW 59!

Jak wyczytać możemy na Twitterze po dzisiejszym zwiastunie rywala dla Mariusza Pudzianowskiego (13-7) prawdopodobnie poznaliśmy drugiego z bohaterów walki wieczoru zbliżającej się gali KSW 59. Zdaniem wielu idealnie pasującym do zwiastunu jest ogromny Serigne Ousmane Dia (2-0).

Popularny ”Bombardier” ma 198 cm wzrostu oraz 149 kilogrmamów wagi. Jest byłym czołowym senegalskim zapaśnikiem drużyny Mbour. W formule MMA wystąpił dwukrotnie a w klatce spędził zaledwie 2 minuty oraz 11 sekund. Odprawił ciosami w 1 rundach Dana Podmore’a (0-1) oraz Amadou Papisa Koneza (0-2).

Mariusz Pudzianowski to pięciokrotny mistrz świata Strongman. W formule MMA jest już od grudnia 2012 roku, gdy to ciosami i kopnięciami w 43 sekundy zniszczył Marcina Najmana (3-6). Po raz ostatni w klatce ”Pudzille” oglądać mogliśmy na gali KSW 51 w Chorwacji. Wtedy reprezentant Białej Rawskiej mimo ciężkich początków ubił w parterze Erko Juna (3-2).

Źródło: Twitter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.