MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

UFC

DONIESIENIA: Alistair Overeem podejmie Walta Harrisa w walce wieczoru UFC on ESPN 6!

Jak podaje dziennikarz ESPN Brett Okamoto, w walce wieczoru gali UFC on ESPN 6 zobaczymy pojedynek pomiędzy weteranem Alistairem Overeemem (45-17) a Waltem Harrisem (13-7). Gala odbędzie się 7 grudnia w Waszyngtonie!

Zajmujący obecnie 7 lokatę w rankingu królewskiej kategorii ”Reem” podczas swojego ostatniego występu znokautował Alexeya Oleinika (57-13-1). Pojedynek uświetniał gale UFC on ESPN+ 7, która odbywała się w St.Petersburgu. Walkę wcześniej zdemolował w nieco ponad cztery minuty niepokonanego do tamtej pory Sergeya Pavlovicha (13-1).

Dwa ostatnie pojedynki Harrisa zajęły zaledwie minutę i dwanaście sekund. Zwycięstwa te pokazują iż przez pierwsze minuty walki trzeba uważać na ataki Amerykanina. Przekonali się o tym Sergey Spivak (9-1) oraz Alexey Oleinik (57-13-1). To właśnie oni zostali znokautowani kolejno w 50 oraz 12 sekund przez ”Big Ticketa”. Walkę wcześniej odniósł także zwycięstwo z doświadczonym Andreiem Arlovskim (28-18). Finalnie jednak na skutek wpadki dopingowej reprezentującego Alabamę zawodnika, walka została uznana za no-contest.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.