Po ostatnich utratach zawodników organizacjia Fight Exclusive Night zaczyna sezon na wzmocnienia. Wczoraj na swoim Twitterze Prezes Paweł Jóźwiak ogłosił, że podpisali nowego zawodnika w kategorii półśredniej. Biorąc pod uwagę dywizję oraz dopisek ”Gor for it Monday” doszliśmy do wniosku, iż mowa tu o solidnym Piotrze Poniedziałku (6-2). Reprezentant Natal Gold oraz Yakiba Team w ostatnim boju zwyciężył z bardziej doświadczonym i mocnym Holendrem. To właśnie ta victoria mogła przycznić się do podpisania kontaktu z drugą siłą w Polsce.

Piotr Poniedziałek to niezwykle efektownie walczący stójkowicz pochodzący z Katowic. W kategorii półśredniej imponujące są także jego warunki fizyczne. Mierzy on bowiem 191 centymetrów wzrostu, posiadając przy tym spory zasięg ramion. W swojej karierze w mocnym stylu wysokim kopnięciem odprawił m.in. Tomasza Terlikowskiego (7-6). Bój ten odbył się na gali Celtic Gladiator 20. W swoim ostatnim przed czasem skończył Melvina van Suijdama (11-5).

Tym samym dołącza on do obsadzonej przez takich zawodników jak Kamil Gniadek (14-7), Tymoteusz Łopaczyk (7-1) czy też Szymon Dusza (8-5-0) kategorii, którą uznaje się za jedną z mocniejszych w organizacji. Warto także dodać, iż ostatnio dołączył do niej także utalentowany Robert Bryczek (10-3).