MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

GROMDA

Denis Załęcki wystąpi w superfightcie gali GROMDA: Fight Club 2!

Organizacja Gromda: Fight Club odsłania kolejne karty na swoją nadchodzącą galę. Po ogłoszeniu występu ”Punishera” Łukasza Parobca (14-10-2), dziś organizatorzy zaserwowali nam kolejnego newsa. Potwierdzili tym samym występ o którym pisaliśmy już jakiś czas, a więc udział w superfightcie Denisa Załęckiego (0-0).

Wierny swoim zasadom i wartościom. Charakterny, nieugięty oraz agresywnie walczący. Ani kroku wstecz. BAD BOY wchodzi do…

Posted by Gromda on Tuesday, July 21, 2020

”Wierny swoim zasadom i wartościom. Charakterny, nieugięty oraz agresywnie walczący. Ani kroku wstecz. BAD BOY wchodzi do gry!”

”Denis Załęcki to młody i gniewny puncher łączący uliczny styl walki z doświadczeniem nabytym zarówno w boksie, kickboxingu jak i karate. Bitny toruński wojownik głodny krwawego starcia, gotowy na galę GROMDA 2.”

Denis Załęcki znany jest przede wszystkim ze swojego występu podczas drugiej edycji WOTORE. Pochodzący z Torunia zawodnik stoczył super-fight ze zwycięzcą pierwszego turnieju organizacji Markiem Samociukiem (1-1). Mimo dobrej postawy z stójce, został obalony i po serii ciosów ze strony reprezentanta Dzikiego Wchodu sędzia przerwał pojedynek. Tym razem parter nie będzie przeszkodą. Jak wspomina sam zawodnik:

”Mam zamiar wszystkim moim wrogom i niedowiarkom udowodnić co to jest prawdziwa dobra bitka”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.