Denis Załęcki w dzisiejszym wywiadzie dla FanSportu w odpowiedzi na pytanie internauty wytypował walkę Samociuk vs Ugonoh oraz z uznaniem wypowiedział się na temat zawodnika Dzikiego Wschodu.

DENIS ZAŁĘCKI: "TAŃCULA DOSTANIE LIŚCIA!" *PUDZIANOWSKI CZY MATERLA?* OJCIEC ZAKOŃCZY KARIERĘ ALANA

”Marka nikt nigdy nie doceniał. Już wchodząc na Wotore, on był pracusiem. To jest tytan pracy. To jest tam chłopak, który mieszka we wsi, bardzo daleko stąd. To jest gość który żyje tym co robi. Kocha to, rozumiesz? Niektórzy mogą trenować 10 lat, a on taki sam progres zrobi przez 2 lata, bo on zapier*ala. To jest gość, który jest duży, ciężki, waży około 110 kg. Ma trenera, ma zajebi*tego trenera. Ma chłopak też talent, także ludzie go nie doceniają. Ja myślę, czy w parterze czy w stójce, myślę, że Samociuk go zrobi. Jak ja będe stawiał to na pewno obstawie na Samociuka. Jest to mocny i charakterny zawodnik więc na pewno się nie podda.”

Panowie mieli okazję zmierzyć się ze sobą w maju 2020 roku. Wtedy lepszy okazał się zawodnik z Podlasia, który ubił ciosami w parterze debiutującego w formule walk na gołe pięści Torunianina. Warto dodać, że Załęcki do walki wyszedł niedługo po opuszczeniu aresztu, co wykluczyło go z pierwszej edycji gali Wotore.