Podczas dzisiejszej emisji magazynu Koloseum poznaliśmy mocne starcie w dywizji koguciej które odbędzie się na gali Babilon MMA 20. Zmierzą się w niej niepokonany reprezentant Poznańskiego Ankosu i jeden ze sparingpartnerów Sebastiana Przybysza do walki na KSW 59 Dawid Romański (3-0) oraz doświadczony Dawid Pasternak (8-5).

Dawid Romański w zawodowej karierze stoczył trzy pojedynki. Rozpoczął w listopadzie 2017 roku, niespodziewanie nokautując Piotra Kamińskiego (5-4) podczas gali Runda 7. Po raz ostatni zaś w klatce oglądać mogliśmy go również w listopadzie, lecz już 2019 roku. Poddał wówczas Nodara Khotenashviliego (2-4). W międzyczasie zadebiutował także w formule kickbokserskiej. Podczas gali Armia Fight Night 5 wypuntkował jednogłośnie Patryka Ozóga (0-0).

Dawid Pasternak to doświadczony zawodnik polskiej dywizji koguciej. Oglądać mogliśmy go podczas gali takich jak FEN, Armia Fight Night czy też Slugfest. W swoim ostatnim pojedynku został poddany w 1 rundzie przez aktualnego pretendenta do pasa Cage Warriors Sylwestra Millera (9-3). W przeszłości zaś mierzył się z m.in. Piotrem Wróblewskim (5-4) czy kolegą klubowym Białogardzianina Rafałem Statkiewiczem (2-3).