MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Babilon MMA

Dawid Romański i Mateusz Makarowski wystąpią na gali Babilon MMA 20!

Dzisiejszy wywiad z Główną twarzą DWM Managment Dawidem Walaskiem przyniósł kilka ciekaw newsów. Jednym z nich będzie udział w gali Babilon MMA dwóch reprezentantów wspomnianego DWM. Mowa tu o Dawidzie Romańskim (3-0) oraz przygotowującym się w WCA Mateuszu Makarowskim (5-4-1). Reprezentant Ankos MMA zawalczy w dywizji koguciej, zaś zawodnik pochodzący z Rzeszowa w półśredniej. Przeciwników poznamy niebawem, gdyż gala odbędzie się już 26 marca 2020 roku.

Dawid Romański w zawodowej karierze stoczył trzy pojedynki. Rozpoczął w listopadzie 2017 roku, niespodziewanie nokautując Piotra Kamińskiego (5-4) podczas gali Runda 7. Po raz ostatni zaś w klatce oglądać mogliśmy go również w listopadzie, lecz już 2019 roku. Poddał wówczas Nodara Khotenashviliego (2-4). W międzyczasie zadebiutował także w formule kickbokserskiej. Podczas gali Armia Fight Night 5 wypuntkował jednogłośnie Patryka Ozóga (0-0).

Mateusz Makarowski to doświadczony zawodnik polskiej kategorii półśredniej. Ma za sobą także występ w organizacji Cage Warriors, gdzie zmierzył się z prospektem Paulem Hughesem (6-1). Zawodnik z Rzeszowa został jednak poddany w 1 rundzie. W swoim rekordzie ma takie nazwiska jak Artur Berezovskiy (4-1), Leo Bricha (7-3) oraz Kacper Bróździak (4-1). Do najbliższego boju przygotowywać będzie się w klubie WCA Fight Team.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.