MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Gołe pięści Krwawy Sport

Dariusz Rutkiewicz wystąpi podczas drugiej edycji Krwawego Sportu!

Już 12 września w Trójmieście zobaczymy drugą edycję świetnie zapowiadającej się gali Krwawy Sport. Jednym z bohaterów tego widowiska będzie zwycięzca pierwszego turnieju walk na gołe pięści i mistrz organizacji w wadze do 80 kilogramów Dariusz Rutkiewicz. Obdarzony mocnym ciosem ”Rutek” będzie za pewne bohaterem jednej z głównych walk gali. Przypomnijmy, iż podczas tego eventu zobazczymy dwa turnieje bez rękawic. Jeden w wadze do 100 kilogramów i drugi w kategorii OPEN.

Dariusz Rutkiewicz podczas gali Krwawy Sport 1 zdecydowanie skradł show. W efektownym stylu po 19 sekundach pojedynku ciężko znokautował Arkadiusza Jakóbczyka. Zwycięstwo to utorowało mu drogę do finału Turnieju, gdzie po świetnym, pełnym emocji pojedynku posłał na deski Michała Marczaka. Tym samym został on pierwszym historycznym zwycięzcą kickbokserskiego turnieju walk na gołe pięści w wadze do 80 kilogramów. Jest on także doświadczonym zawodnikiem w formule K-1.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.