MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Genesis

Dariusz Rutkiewicz kolejnym bohaterem pierwszej edycji Genesis!

Już podczas najbliższej gali Genesis zobaczymy powrót do starć na gołe pięści zwycięzcy pierwszego turnieju Krwawego Sportu Dariusza Rutkiewicza. Król nokautu Trójmiejskiej gali poinformował o tym fakcie na swoim Facebooku. Dla ”Rutka” będzie to debiut w formule Boksu na gołe pięści, lecz ma za sobą już trzy występy w K-1 bez rękawic. Darek jest także autorem fenomenalnego nokautu podczas gali Krwawy Sport 1, gdzie w 19 sekund uśpił Arkadiusza Jakóbczyka.

Dariusz Rutkiewicz podczas gali Krwawy Sport 1 zdecydowanie skradł show. W efektownym stylu po 19 sekundach pojedynku ciężko znokautował Arkadiusza Jakóbczyka. Zwycięstwo to utorowało mu drogę do finału Turnieju, gdzie po świetnym, pełnym emocji pojedynku posłał na deski Michała Marczaka. Tym samym został on pierwszym historycznym zwycięzcą kickbokserskiego turnieju walk na gołe pięści w wadze do 80 kilogramów. Podczas drugiej edycji, uległ jednak większemu fizycznie reprezentantowi Pretorium Poznań Jędrzejowi Durskiemu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.