MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

KSW

Daniel Torres stoczy pojedynek poza KSW!

Zawodnik KSW Daniel Torres (7-4-1) swój kolejny pojedynek stoczy poza organizacją. Informację tą podał na swoim profilu na Instagramie. Kolejną walkę Brazylijczyk stoczy na gali Innferno Fighting Championship, 5 października w Austrii. Póki co nie znamy jego przeciwnika.

Daniel Torres w ostatnim pojedynku uległ na pełnym dystansie, byłemu pretendentowi do tymczasowego pasa wagi piórkowej KSW Romanowi Szymańskiemu (11-5). Pojedynek był wyrównany i pełen emocji. Wcześniej dwukrotnie pokonywał reprezentantów Polski. Najpierw na gali FEN 20 w Warszawie jego wyższość musiał uznać ”Bomba” Kamil Łebkowski (18-9), a później na trójmiejskiej gali KSW 44 Filip Wolański (11-4). Oby dwie walki zakończyły się poprzez decyzje sędziowskie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.