Zakontraktowany oficjalnie w czerwcu Damian Piwowarczyk (3-0) poznał przeciwnika na swój debiut w organizacji KSW! Zawodnik Czerwonego Smoka Poznań zmierzy się bowiem z Marcinem Trzcińskim (1-0), który w tym starciu reprezentować będzie WCA Fight Team. Starcie Panów odbędzie się limicie kategorii półciężkiej do 93 kilogramów.

Damian Piwowarczyk jest niepokonany zarówno w semi-pro jak i już w walkach zawodowych. W swojej karierze mierzył się z m.in. Sławomirem Brylą (3-1), mistrzem drugiej edycji WOTORE Piotrem Więcławskim czy też Romanem Kononovem (2-3). Warto dodać, że jest to zawodnik wszechstronny który potrafi zarówno poddać jak i znokautować, a także posiada bardzo dobre warunki na tę kategorię (198 cm wzrostu, 200 cm zasięgu ramoion). W swoim dorobku ma także 10 sekundowy nokaut. Wówczas na gali RUNDA 8 pokonał Piotra Kostucha.

Marcina Trzcińskiego w klatce oglądać mogliśmy tylko raz. Zawodnik WCA Fight Team podczas organizowanej przez Łukasza Bosackiego gali Slugfest jednogłośnie odprawił Roberta Izydorka (2-3). Ma on za sobą także przetarcie na zawodach ALMMA, gdzie Mistrzem Polski w 2018 roku. Ponadto jest czynnym zawodnikiem parterowym z tytułem mistrza oraz brązowego medalisty zawodów ADCC.