MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

XFC

Damian Mieczkowski triumfuje we Włoszech na mistrzostwach świata XFC!

Damian Mieczkowski, trener oraz zawodnik klubu Berserkers Team Kołobrzeg odniósł sukces na arenie międzynarodowej. ”Mieciu” nie próżnował co śledzić mogliśmy w jego social-mediach. Mowa tu o m.in. przygotowaniach w Topowym klubie w Polsce Ankos MMA. Całe te poświęcenie przyświecił zdobyciem tytułu mistrza świata XFC. Sam zawodnik komentuje swój sukces następująco:

”W dniach 22-24.10. Odbyły się mistrzostwa świata amerykańskiej federacji XFC we Włoszech mieście Rzym. Organizatorzy podzieli zawodników w czteroosobowe turnieje. W mojej kategorii do 91 kg znalazł się reprezentant Włoch Rosji i Słowacji. W walce finałowej pokonałem Rosjanina w pierwszej minucie wałki duszeniem zza pleców i zdobyłem pas federacji XFC. Pragnę podziękować sponsorom Akademia ratownictwa Kołobrzeg , FutureBody ,WSK, coffeedeskpl, Zorin Int Sp zoo, Osiedle Słoneczne Wzgórze, Dentysta Szczecin i Hiro lab odżywki . W mistrzostwach brało udział ponad to 600 zawodników z całego świata w tym takie kraje jak Brazylia Argentyna Australia Tajlandia Norwegia Kamerun oraz wiele innych”

Warto wspomnieć, iż w 2019 roku, zwyciężył on także Mistrzostwa Świata WFMMAF.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.