MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

UFC

”Dajcie mi walkę z jednodniowym wyprzedzeniem” – Juan Puerta apeluje do UFC!

Ciekawy Juan Puerta po swoim ostatnim zwycięstwie na gali Titan FC 66 podtrzymał swoją mocną passę dziesięciu kolejnych zwycięstw z rzędu. Po tym pojedynku Amerykanin walczącego w kategorii muszej na swoim Twitterze zaapelował do organizacji UFC, aby ta dała mu szansę nawet z wyprzedzeniem jednodniowym.

”UFC! Rekord 21-6, 2 zwycięstwa w 26 dni! Seria 10 zwycięstw z rzędu. Dajcie mi walkę z jednodniowym wyprzedzeniem. Jestem gotowy do pracy. Chce tylko swoje miejsce, skończę tych gości!” – skomentował na swoim Twitterze zawodnik

Juan Puerta to efektownie walczący zawodnik, który lubi kończyć pojedynki przed czasem. Ponadto posiada on czarny pas BJJ. W organizacji Titan FC stoczył osiem starć, zwyciężył wszystkie z czego cztery przed czasem. Z ciekawszych zwycięstw warto wymień znokautowanie latającym kolanem zapaśnika Gustavo Balarta (8-4) oraz poddanie duszeniem D’arce Kazbeka Ashimova (6-4). W ostatnim boju na pełnym dystansie wypunktował Joe Penafiela (5-2).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.